Kompleksowe Usługi Brukarskie

Kontakt

Piotr Mastela
ul. Gen. Andersa 18
Gryfino 74-100
NIP 851 297 03 55
REGON 321350556
masbruk@o2.pl
Tel. 537-352-633

Zakres prac

Miejsce postojowe – wydzielona powierzchnia terenu lub lokalu przeznaczona do postoju pojazdów mechanicznych. Miejsce postojowe może składać się z jednego lub większej liczby stanowisk postojowych.

Dodatkowe miejsca postojowe na prywatnych działkach z domem jednorodzinnym

Większość starszych domów jednorodzinnych z lat 60-90 XX w. pobudowana jest na działkach o powierzchni około kilkaset metrów. Na takich posesjach, standardowo jest jeden garaż w (lub obok) budynku, drzwi garażowe wychylne dwuskrzydłowe, w ogrodzeniu brama wychylna do wewnątrz działki. Przy czym budynki usytuowane są na tzw. linii zabudowy w odległości 5-6 m od ogrodzenia. Na tak zorganizowanej działce można zmieścić tylko jeden samochód w garażu, co było wystarczające na tamte czasy. Liczne samochody stojące na ulicy lub na publicznych trawnikach świadczą, że współcześnie, jedno miejsce na samochód w domu jednorodzinnym, to za mało.

powrót

Obszar prac m.in

Bartoszewo, Bezrzecze, Dobra, Dołuje, Gryfino, Goleniów, Kobylanka, Kliniska Małe, Kliniska Wielkie, Lubieszyn, Mierzyn, Pilchowo, Pniewo, Police, Pucice, Pyrzyce, Stargard Szczeciński, Szczecin, Tanowo, Widuchowa, Wołczkowo, Załom.

Producenci godni polecenia

TB KOSTKA BRUKOWA
POZ BRUK
POLBRUK
LIBET
SEMMELROCK
ZIEL-BRUK